Hakkımızda

Avrupa Birligi standartlarina sahip ve öncelikle Avrupa Birligi’nde ruhsatlandirilmis olan yüksek kaliteli Bitki Koruma ürünlerinin ithalat ve pazarlamasini gerçeklestirmekte ve bu ürünlerin Türkiye distribütörü olarak Tarimsal ilaç endüstrisinde faaliyet göstermektedir.

 

Kaliteli ürün listesi Gennova’yi Türkiye\'nin sektördeki saygin firmalarindan biri olarak öne çikarmaktadir. Artal (İspanya), Certis (USA), Kanesho Soil Treatment (Belçika), Kocide LLC (USA), Kumiai Chemicals (Japonya), Lainco S.A. (İspanya), Luqsa (İspanya), Mitsui Corporation (Japonya), Nihon Nohyaku (Japonya), Oxiquimica (Brezilya), Simonis B.V. (Hollanda), Spiess Urania (Almanya) gibi dünya bitki koruma ve bitki besleme sektöründeki önemli global firmalar ile kurulan isbirliklerinin sonucunda, Gennova’nin ürün listesi, özellikle bag, meyve ve sebze üreticilerinin hastalik ve zararlilarla mücadelesinde önemli destekçisi durumundadir.

Gennova, müsteri odakli hizmet anlayisi ile düzenli teknik hizmet vermeyi sürdürmektedir. Gennova, çiftçilerimizin özellikle gida güvenligine uygun ürünler yetistirmesine; üretim kalitesi ve verimin arttirilmasina destek olmayi hedeflemektedir. Bu hedef dogrultusunda müsterilerimize yeni teknolojiler ve güvenli Bitki Koruma ürünleri sunmaktayiz.

izmir saç ekimi